VÝROBA KNIH
V EKOLOGICKÉ GENERACI
HEIDELBERG XL 106-8 LED UV ECO PRINTED

Charitativní projekt MOVEMBER

Jako oficiální mediální partner podporujeme projekt MOVEMBER.

MOVEMBER je charitativní projekt, kdy ulice zaplaví muži s knírem. Kampaň si klade za cíl šířit povědomí v boji proti rakovině prostaty a knír je jejím symbolem. Slovo MOVEMBER vzniklo ze spojení anglických výrazů MO (knír) a November (listopad), tedy měsíc, kdy samotná akce probíhá. Sympatizanti projektu si nechávají po celý měsíc narůst knír podle MO stylu a tímto šíří směrem k celé veřejnosti informace o vážnosti této choroby, učiní tím diskutované téma a zároveň upozorní na důležitost prevence.

Tato kampaň v České republice již běží třetím rokem a i letos jí podpoří známé osobnosti, ze kterých se staly pro měsíc listopad MO bráchové a MO sestry – Matěj Ruppert, YEMI A.D., Jiří Hudler, Jan P. Muchow, Ondřej Bank, Jakub Kohák, Ondřej Brzobohatý, David Ondříček, Goran Tacevski, Michael Tretter, Kryštof Mucha, Michael Viktořík, Roman Holý, Ota Klempíř, Orion, Vlasta Korec, Michal Froněk, Aleš Najbrt, WOHNOUT, NICELAND, Eddie Stoilow, Dara Rolins, Lejla Abbasová, Diana Kobzanová, Nikol Moravcová a spousta dalších.

Více informací a spousta zajímavého materiálu na www.movember.com

images/texts/0034/01-leden_ph_barva_Ph_MO_dels.jpg images/texts/0034/02-unor_budvar_smoc_svuj_knir.jpg images/texts/0034/03-brezen_vysilame_ty_spravne_signaly.jpg images/texts/0034/04-duben_koishi_cerstve_a_perfektne_pripravene.jpg images/texts/0034/05-kveten_spojeni_knirem.jpg images/texts/0034/06-cerven_bandzone_sexy_profil_si_udelas_na_bandzone_ukaz_svuj_profil_na_bandzone.jpg images/texts/0034/07-cervenec_fever_tree_ginger_beer_nas_ma_tu_spravnou_chut.jpg images/texts/0034/08-srpen_v_joshue_se_vam_o_to_postarame.jpg images/texts/0034/09-zari_tisk_centrum_knir_jak_kdyz_ho_vytiskne.jpg images/texts/0034/10-rijen_MO_chci_Te_pro_Movember.jpg images/texts/0034/11-listopad_jager_v_listopadu_s_knirem_a_ledove_namrazeny.jpg images/texts/0034/12-prosinec_thomas_barber_neni_knir_jako_knir.jpg